Institut efektivního rodičovství
PDF Tisk Email
Díky rostoucímu zájmu rodičů o Kurzy efektivního rodičovství, realizované Centrem pro rodinu a sociální péči v Brně, vznikl v roce 2010 Institut efektivního rodičovství, jehož cílem je šířit kurzy v rámci celé České republiky i do míst, kde ještě nejsou vyškolení lektoři v tomto programu a roste poptávka.

Institut efektïvního rodičovství má vlastní webové stránky www.efektivnirodicovstvi.cz, na kterých najdete podrobné informace o programech, termínech, místech konání a lektorech.

Koordinátorka: Mgr. Gabriela Vybíralová, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


logoMPSV_smallProjekt je spolufinancován ze státního rozpočtu České republiky prostřednictvím dotace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.


Projekt dále finančně podporují:
Asociace center pro rodinu
Město Tišnov

 


Členská centra


Časopis Rodinný život

RZ_2_2013
Časopis pro celou rodinu, který vydává Centrum pro rodinný život v Olomouci, se čtenářsky zábavným a přitom i odborným způsobem zaměřuje na problematiku výchovy dětí, vztahy mezi manželi, na duchovní život rodiny, život v neúplné rodině, seniorský věk a další zajímavá témata. Je určený každému, kdo v rodině žije, nebo kdo se profesně zabývá problematikou rodinného života. Více»